25 Aralık 2020

Oldum olası kalem defterle düzenli not tutmayı beceremedim. Bu nedenle not almak için çoğu zaman dijital ortamları kullandım. Hal böyle olunca neden dijital bir günlük olmasın ki diye düşündüm. Dijital günlüğüme hoş geldin sevgili okur!

Özlem Çimen ben. 1984 İstanbul doğumluyum.

Kış ve bahar aylarını Eskişehir’in kuru ayazında, yazları ise genelde Kuzey Ege’nin serin sularında yaşamayı tercih ediyorum.

Uzun yıllardır WordPress ile ilgileniyorum. 2016 yılında kurduğum Wolinka ile birçok kişiye ve kuruma WordPress uzmanı olarak hizmet veriyorum → https://wolinka.com.tr

Bu sayfaya ulaştıysan eğer, benimle ilgili merak ettiklerin var demektir 🙂

Yaşam amacımı aradığım bir dönemde yeniden yazmanın güzel olacağını düşündüm. Çünkü; deneyimlemek, deneyimlediklerimi aktarmanın bana iyi geldiğini ve beni mutlu ettiğini fark ettim.

Deneyimlediklerimi aktarmanın (başlangıç için) en iyi yolunun ise, bu siteden geçeceğini düşündüm.

Bisiklete binmeyi ve saatlerce piyano başında egzersiz yapmayı seviyorum. Evet egzersiz! Aynı anda iki işi yapamayan ben, iki elimle piyano çalmaya çalışıyorum. Bakarsın bir gün, bir eseri başından sonuna kadar iki elimle çalabilirim ?

Gezmeyi seviyorum. Ancak Assos’u daha çok seviyorum.

Minimalist yaşam tarzı, içsel motivasyon, çekim yasası, farkındalık, astroloji ve verimlilik gibi konularla ilgiliyim. Sen de bu konularla ilgili içerik okumayı seviyorsan, ne mutlu! Hoş geldin dijital günlüğüme…

Çok sevgiler.